SZLACHETNA PACZKA W BIBLIOTECE

Już po raz drugi nasza Biblioteka wzięła udział w ogólnopolskiej akcji "SZLACHETNA PACZKA". Tym razem wspomagaliśmy Rodzinę z Trzebini. Dzięki zaangażowaniu i życzliwości pracowników Biblioteki, wybrana Rodzina otrzymała najpotrzebniejsze im artykuły żywnościowe, środki czystości i kosmetyki, a dzieci - materiały szkolne, ubrania, zabawki i słodycze. Z relacji lidera akcji opiekującej się wybraną Rodziną wiemy, że nasze paczki wywołały wiele radości, uśmiechu u obdarowanych i pozwoliły im z większym optymizmem spojrzeć w najbliższą przyszłość.

Dziękujemy wszystkim Pracownikom Biblioteki, którzy zaangażowali się w tegoroczną edycję "SZLACHETNEJ PACZKI" i tym samym wywołali tak wielkie poruszenie w sercach obdarowanej przez nas Rodziny!

Jesteś tutaj: Start News SZLACHETNA PACZKA W BIBLIOTECE