KOMPUTER DLA SENIOR@

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka serdecznie zaprasza wszystkich  zainteresowanych seniorów do udziału w bezpłatnym kursie podstawowej obsługi komputera prowadzonego w Czytelni.
Czas trwania  kursu to 10 godzin liczonych po 60 minut. Zajęcia prowadzone są  indywidualnie.
Kurs można odbyć zarówno na naszych komputerach jak i własnym laptopie, tablecie.
Najważniejsze zagadnienia kursu to ogólna obsługa systemu Windows,  sieci Internet, ze szczególnym uwzględnieniem obsługi poczty e-mail oraz bankowości internetowej.
Serdecznie zapraszamy do Biblioteki!

Jesteś tutaj: Start News KOMPUTER DLA SENIOR@