III EDYCJA BUDŻETU OBYWATELSKIEGO WOJEWÓDZTWA OBYWATELSKIEGO

Zachęcamy naszych Użytkowników do wzięcia udziału w III edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.
Zapraszamy do udziału w warsztatach edukacyjno-informacyjnych skierowanych do wszystkich mieszkańców Małopolski. Będą one doskonałą okazją do uzyskania informacji na temat możliwości zgłaszania zadań do budżetu obywatelskiego!

UŻYTKOWNIKU PRZYJDŹ, SKORZYSTAJ, DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

Szczegóły w załącznikach

Harmonogram dla mieszkańców

Pismo Biblioteki

Spotkania BO 2018 r.