ZAPROSZENIE DO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

Drodzy Czytelnicy! Zapraszamy do udziału w Wakacyjnym Konkursie Fotograficznym! Pokażcie nam dokąd podróżują nasze książki. Czekamy na zdjęcia książek z naszej Biblioteki w wakacyjnych aranżacjach. Zdjęcia i wypełniony formularz zgłoszeniowy przesyłajcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do 31.08.2018r.
  REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

Jesteś tutaj: Start News ZAPROSZENIE DO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO