UWAGA CZYTELNICY!!! Od dnia 1 października 2018 roku Medi@teka będzie czynna w godzinach od 11:00 do 19:00.

GALERIA PEGAZ

Obrazy autorstwa Wiesława Obroka mamy przyjemność zaprezentować w Galerii Pegaz. Obrok to artysta lokalny. Dorastał w Gaju. Jest samoukiem, który pasję malarską po prostu ma, a wiedzę teoretyczną zgłębiał czytając i podpatrując mistrzów w muzeach. Tworzył do 25 roku życia. Do malarstwa wrócił w 2011 roku po 34 latach przerwy. Należy do Stowarzyszenia Twórców Kultury „IN GREMIO” i jest założycielem Grupy Plastycznej „Diabla Góra” MOK Bukowno Filia Podlesie.

Swoje prace prezentował w różnych miejscach. Teraz – w Galerii Pegaz w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Adama Asnyka w Trzebini. Wystawę oglądać będzie można do końca grudnia tego roku.

Jesteś tutaj: Start News GALERIA PEGAZ