Wydarzenia

TYDZIEŃ Z INTERNETEM- GENEALOGICZNIE

22 marca 2013 roku (piątek) zaproszono, wielopokoleniowe rodziny do biblioteki na spotkanie „Zasadź drzewo w Internecie”, zorganizowane w ramach międzynarodowej kampanii „Tydzień z Internetem 2013”, która ma zachęcić do korzystania z sieci, a także pokazać różne ciekawe i pożyteczne zasoby, jakie można w niej znaleźć. Wraz z Gościem specjalnym - historykiem, członkiem Polskiego Towarzystwa Genealogicznego,  PIOTREM MATANEM - zachęcaliśmy do wspólnego odkrywania tajników Internetu.

Czytaj więcej...

ZASADŹ DRZEWO W INTERNECIE


Serdecznie zapraszamy wszystkie rodziny do udziału w spotkaniu.
Zapisy w Medi@tece.
Ilość miejsc ograniczona.

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE Z PRAWNIKIEM

27 marca  o godzinie 17:00 Radca Prawny Pan Ryszard Stolarz z Kancelarii w Chrzanowie wygłosi kolejny wykład o tematyce prawnej z cyklu NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI. W trakcie spotkania prawnik przybliży zagadnienia związane z prawem, wyjaśni dlaczego warto znać obowiązujące przepisy i podpowie gdzie ich szukać.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

plakat

PODZIĘKOWANIE

Podziękowanie złożone na ręce Pani Dyrektor przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział w Trzebini za otwartość i stwarzanie możliwości rozwoju emocjonalnego i intelektualnego najmłodszym mieszkańcom naszej gminy.

II-gie ODCZYTY MŁODYCH NAUKOWCÓW MAŁOPOLSKIEGO UNIWERSYTETU DLA DZIECI

W Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Adama Asnyka w Trzebini 21 lutego 2013 r. o godz. 16.30 odbyły się II Odczyty Młodych Naukowców pod Honorowym Patronatem: Pani Róży Marii Gräfin von Thun und Hohenstein - Posłanki do Parlamentu Europejskiego, Pana Marka Sowy - Marszałka Województwa Małopolskiego i Pana Adama Potockiego - Starosty Powiatu Chrzanowskiego. 

Czytaj więcej...

Miejska Biblioteka Publiczna
im. Adama Asnyka

ul. Narutowicza 10
32-540 Trzebinia

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 32-612-13-98

NIP: 628-11-80-208

Jesteś tutaj: Start Aktualności Wydarzenia