LEKCJA BIBLIOTECZNA

W poniedziałek i wtorek filie biblioteczne w Myślachowicach i Psarach przeprowadziły lekcje biblioteczne dla przedszkolaków. Dzieci zgłębiły swoją wiedzę na temat tego czym jest biblioteka, jak należy się w niej zachowywać oraz jak trzeba traktować książki, szczególnie te wypożyczone z biblioteki.
Na zajęciach została przeczytana książka pt „Franklin i książka z biblioteki” i wiersz „Skarga książki”. Przedszkolaki opowiedziały również o swoich ulubionych książeczkach i wykonały do nich kolorowe zakładki.
Serdecznie dziękujemy Samorządowemu Przedszkolu w Myślachowicach i Psarach za przyprowadzenie dzieci i udział w zajęciach!

Czytaj więcej...

OSTATNIE PRZYGODY PIPPI

Wczoraj w bibliotece w Myślachowicach wysłuchaliśmy dwóch ostatnich rozdziałów Pippi Pończoszanki - wakacyjne spotkania z Pippi dobiegły końca.

Czytaj więcej...

KOLEJNE PRZYGODY PIPPI

Wczoraj ponownie w klubie bajko - czytacza, w bibliotece w Myślachowicach, słuchaliśmy nowych przygód Pippi. Ostatnie rozdziały w książce przypominają nam, że wakacje dobiegają końca.

Czytaj więcej...

KSIĄŻKOWA PIPPI I JEJ PRZYGODY

Wczoraj w bibliotece w Myślachowicach odbyło się kolejne spotkanie z Pippi Pończoszanką. Tym razem nie czytaliśmy a słuchaliśmy o nowych przygodach Pippi. Do słuchowiskach zaprosiła nas Edyta Jungowska. Jej ciepły i pełen charakteru głos wydaje się być stworzony do opowieści o tej szalonej i dzielnej dziewczynce. Na koniec dzieci rozwiązały krótki test na temat tego co wiedzą o Pippi. Zapraszamy do klubu bajko-czytacza już za tydzień!

Czytaj więcej...

PRZYGODY PIPPI

W bibliotece w Myślachowicach odbył się kolejny cykl spotkań z Pippi Pończoszanką. Dzieci wysłuchały nowych przygód tej szalonej dziewczynki a później wykonały piękne prace plastyczne. Zapraszamy na kolejne spotkanie w klubie bajko-czytacza już w poniedziałek!

Czytaj więcej...

Miejska Biblioteka Publiczna
im. Adama Asnyka

ul. Narutowicza 10
32-540 Trzebinia

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 32-612-13-98

NIP: 628-11-80-208