LEKCJA BIBLIOTECZNA W PRZEDSZKOLU W PSARACH

30 maja dwie bohaterki książek: Zuzia i Basia odwiedziły przedszkole w Psarach
W czytaniu bajek uczestniczyły dwie grupy dzieci: starszaki i maluszki.

Czytaj więcej...

LEKCJA BIBLIOTECZNA

W dniu 30.03.2017 Bibliotekę w Psarach odwiedziły dzieci z miejscowego przedszkola. Podczas spotkania dowiedziały się, jak funkcjonuje Biblioteka oraz jak powstaje książka. Następnie przedszkolaki wzięły udział w zabawie, w której bibliotekarz był autorem a goście ilustratorami. Po wysłuchaniu opowieści pt. "Zuzia jedzie na piknik" dzieci wykonały piękne okładki i ilustracje do książki. Największą atrakcją było przybicie bibliotecznej pieczątki na swojej pracy!


ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II

Seria książkowa „Kocham Polskę” to propozycja dla dorosłych, którzy swoim pociechom chcą przekazać wiedzę o Polsce, jej historii, tradycji, bohaterach i wielkich postaciach. W naszej psarskiej bibliotece posiadamy kilka z nich; i tak książka Joanny i Jarosława Szarków - Święty Jan Paweł II,  poświęcona największemu z Polaków, który był ogłoszony świętym 27 kwietnia 2014 roku, Janowi Pawłowi II, posłużyła tym razem jako lektura dla najmłodszych czytelników w przedszkolu w Psarach, w ramach kampanii społecznej CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM.

Czytaj więcej...

Miejska Biblioteka Publiczna
im. Adama Asnyka

ul. Narutowicza 10
32-540 Trzebinia

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 32-612-13-98

NIP: 628-11-80-208

Jesteś tutaj: Start Filia nr 5 - Psary Aktualności