Galeria 2013

LEKCJA BIBLIOTECZNA

11 grudnia odwiedziły nas dzieci z Przedszkola nr 1 w Trzebini. Młodzi czytelnicy z zainteresowaniem wysłuchali głośno czytanych bajek, szukali skarbów ukrytych przez bibliotecznego chochlika i bawili się i grali w gry planszowe.

Czytaj więcej...

UCZNIOWIE W BIBLIOTECE

Dnia 21 listopada do Naszej Biblioteki zawitali uczniowie klas I, II i III ze Szkoły Podstawowej w Czyżówce. Zwiedzili wszystkie wypożyczalnie, zapoznali się z księgozbiorem, a w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży słuchali bajek, bawili się i grali w gry planszowe.
Więcej zdjęć z ich wycieczki tutaj.

Czytaj więcej...

LEKCJA BIBLIOTECZNA

25 października dzieci z Przedszkola "Błękitna Laguna" w Trzebini odwiedziły naszą Bibliotekę. W wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży samodzielnie wykonywały zakładki do książek i bransoletki z koralików, grały w gry planszowe, słuchały czytanych bajeczek i bawiły się.

Czytaj więcej...

LEKCJA BIBLIOTECZNA

13 października odwiedziły nas bardzo grzeczne dzieci z Przedszkola w Młoszowej. Maluszki zwiedziły całą Bibliotekę, słuchały głośno czytanych bajek, szukały skarbów ukrytych przez chochlika, grały w gry planszowe i bawiły się.

Czytaj więcej...

LEKCJA BIBLIOTECZNA

Dnia 17 października do Naszej Biblioteki zawitały przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Trzebini. Zwiedziły wszystkie wypożyczalnie, zapoznały się z księgozbiorem, a w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży słuchały bajek, bawiły się i grały w gry planszowe.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Start Galeria 2013 Lekcje Biblioteczne