„ŻYWE KSIĄŻKI” PO RAZ DRUGI!

W ramach współpracy z fundacją „Polistrefa” po raz drugi już gościliśmy w naszej Bibliotece „Żywe Książki”. Spotkanie oparte na kanwie właśnie biblioteki i „wypożyczania” książek cieszyło się sporym zainteresowaniem. Dostarczyło też jedynych w swoim rodzaju wrażeń! Było i poważnie, i wesoło, trochę z zadumą, trochę sentymentalnie…Ale za każdym razem bardzo, bardzo ciekawie! Za rok z radością powtórzymy inicjatywę Smile
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Czytaj więcej...

BOOKCROSSINGOWY WEEKEND

Piknikowo, zabawowo i książkowo. Ostatni weekend upłynął nam pod znakiem pikników rodzinnych organizowanych przy okazji Dnia Dziecka. Dzieci i rodzice bawili się, a my oferowaliśmy im bookcrossing, gadżety, zakładki, foldery, itp. Wszak czytelnictwo szerzyć trzeba zawsze i wszędzie Smile Byliśmy na Osiedlu Widokowym, w Psarach i w Dulowej!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Czytaj więcej...

TAJEMNICE KSIĄŻKOWEGO EMPORIUM

17 maja Odział dla Dzieci i Młodzieży wraz z zaproszonymi dziećmi ruszyły w podróż do niezwykłego świata pełnego książek, zagadek i sekretów.

Czytaj więcej...

KUBA MICHALSKI „ŚPIEWA HISTORIĘ POLSKI”!

Wieczór poezji śpiewanej Kuby Michalskiego przyciągnął w piątek 18 maja duże grono słuchaczy!

Czytaj więcej...

TYDZIEŃ BIBLIOTEK U NAS

Jak co roku, dni od 8 do 15 maja, były dla nas – bibliotekarzy – wyjątkowe! Zaczęliśmy prezentacją jedynej w swoim rodzaju sukni zrobionej przez nasze koleżanki  i stoiskiem bibliotecznym przygotowanym dla naszych Czytelników przy okazji Dnia Bibliotekarza! Piątek upłynął tradycyjnie pod hasłem „ Nocy w Bibliotece”, a sobota – „Gry Miejskiej”,  która z roku na rok staje się coraz bardziej popularna. W tym miejscu dziękujemy Wszystkim, którzy dopomogli nam w organizacji i przeprowadzeniu tych jakże ciekawych inicjatyw!

Jesteś tutaj: Start Galeria 2018 Różne